U-BOOT BOX
Lista U-BootĂłw
Typy U-BootĂłw
Flotylle
Uzbrojenie
POLECANE

 

U-BOOT U3519

U-3519
Typ:XXI
Zwodowany:19 wrzesień 1944 F. Schichau, Danzig
Odbiór techniczny:6 styczeń 1945 Kptlt. Richard von Harpe
Dowódcy okrętu:6 styczeń 1945 - 2 marzec 1945 Kptlt. Richard von Harpe
Przebieg służby:Brak patroli
6 styczeń 1945 - 15 luty 1945 8.Flotylla jako jednostka szkoleniowa
16 luty 1945 - 2 marzec 1945 5.Flotylla jako jednostka szkoleniowa
Sukcesy:Brak sukcesów
Koniec służby:Zatopiony 2 marca 1945, na pozycji 54.11N, 12.05E. 75 zabitych i 3 ocalałych.